ביטוח נסיעות לחו"ל: כיצד צריך לפעול מקרה של אירוע חירום בחו"ל?

כמעט כל אחד מאיתנו עושה ביטוח נסיעות לחו"ל, אך התקווה של כולנו היא שלא נצטרך להפעיל את הביטוח באף שלב. אך זה נכון שברוב הפעמים שתטוסו לחו"ל לא תצטרכו להפעיל את הביטוח, אך אתם לא יכולים לדעת מה עלול לקרות בנסיעה הבאה. מהסיבה הזאת אתם צריכים לדעת בדיוק כיצד תצטרכו לפעול במקרה שבו תרצו להפעיל את הביטוח, מה יהיה נכון לעשות ומה יהיה לא נכון לעשות.

תיידעו מיד את חברת הביטוח

אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי, מיד כאשר מתרחש אירוע חירום בחו"ל מחובתכם היא ליידע את חברת הביטוח. כך תוכלו לשמוע מנציג השירות בדיוק מה אתם צריכים לעשות, ולא תמצאו את עצמכם עושים מהלכים שעלולים לעלות לכם ביוקר. לעיתים הגדלת ראש במקרה הזה עשויה לפעול לרעתכם באופן ישיר.

תעברו על פרטי הביטוח שלכם

לא משנה אם סגרתם ביטוח דרך חברת פספורטקארד 2020 או דרך כל חברת ביטוח אחרת, קיבלתם לפני הטיסה את פרטי הביטוח בצורה מפורטת. בכדי שתוכלו לדעת למה אתם זכאים ולמה לא, אנו ממליצים לכם לעיין בפרטי הביטוח כך תוכלו לדעת בדיוק מה עומד לקרות – לעיתים תגלו דברים שלא ידעתם בכלל על קיומם.

תפעלו בצורה רגועה עד כמה שאפשר

במקרה הזה הלחץ עשוי להיות אויב מאוד לא נעים, ולכן הטיפ שלנו אליכם הוא לפעול בצורה רגועה עד כמה שאפשר. למרות שלעיתים אי אפשר להיות מאוד רגועים, תשתדלו לקחת נשימה עמוקה. אתם תראו כי כאשר אתם תסתכלו לאחור, אתם תראו כי הרוגע שלכם הוא זה שעשה את ההבדל – ההבדל בין הצלחה בטיפול בבעיה לבין ההבדל באי הצלחה בטיפול בבעיה.

השארת תגובה